Lietuvos oro ir
pole sporto federacija

Greičiausias kelias į Oro ir pole sporto aukštumas

Kur lankyti treniruotes?

Šioje skiltyje rasite nurodytas vietas, kuriose oficialiai galite lankyti Oro ir Pole sporto treniruotes bei ruoštis nacionalinėms ir tarptautinėms varžyboms.

RAI

Miestas Vilnius

Vipera

Miestas Kaunas, Panevėžys

K-GYM

Miestas Vilnius

PASE

Miestas Kaunas

STUDIO POLE SPORT

Miestas Kaunas

Turite klausimų apie treniruotes?

Dažniausiai užduodami klausimai

Tiek Oro, tiek Pole sporto treniruotes gali lankyti visi norintys. Nėra keliamų reikalavimų lyčiai, amžiui, ar kūno sudėjimui.

Fizinis pasiruošimas nėra būtinas, tačiau yra privalumas. Svarbu atkreipti dėmesį, kad bendras fizinis pasiruošimas yra privalumas, kai yra orientuotas į kūno ypatybių lavinimą, tokių kaip: jėga, lankstumas, ištvermė ir pan. Puikiai integruojasi į treniruotes iš tokių sporto šakų kaip sportinė gimnastika, aerobinė gimnastika ir pan. Neturint fizinio pasiruošimo, patartina nepulti ruoštis savarankiškai, o pradėti lankyti oro ar pole sporto užsiėmimus ir sportuoti tikslingai.

Visos studijos, kurios nurodytos LPSF puslapyje turi bendrus siekius ir treniruočių konceptas iš esmės yra orientuotas į tuos pačius tikslus. Rinktis, kur sportuoti galite pagal gyvenamą vietą, pagal jums tinkamesnį studijų pateikiamą tvarkaraštį. Taip pat, galite apsilankyti studijų oficialiuose puslapiuose, kuriuose galėsite pamatyti detalesnę informaciją apie konkrečiai jus dominančią studiją. Norėdami daugiau sužinoti arba užsiregistruoti, susisiekite puslapiuose nurodytais kontaktais.

Taip, galima, kūno sudėjimui ir jo svoriui nėra keliami reikalavimai.

Labai individualu. Iki kada galima pradėti sportuoti nėra numatyta, tačiau nereikia pamiršti, kad progresas vyksta lėčiau vyresniame amžiuje, todėl būkite nusiteikę tobulėti lėtai, bet saugiai.